“Kogel Mogel 3” – czy można go znaleźć w telewizji internetowej?

Mnóstwo osób przerzuca się z tradycyjnej telewizji na telewizję internetową, ponieważ daje ona szereg możliwości, na które wcześniej nie mogliśmy liczyć. Przede wszystkim korzystając z TV online nie trzeba czekać na emisję ulubionego serialu czy filmu – włączamy go w każdej chwili, gdy tylko mamy na to ochotę. W dodatku taką telewizję możemy mieć zawsze ze sobą, racząc się na przykład polskim filmem “Kogel Mogel 3” w trakcie podróży czy czekając na coś w długiej kolejce. Telewizja internetowa jest odpowiednia dla każdego kinomaniaka, ponieważ dzięki niej można posiadać nawet nieograniczony dostęp do filmów!

“Kogel Mogel 3” – polska komedia dla całej rodziny

“Kogel Mogel” to seria, która podbiła serca polskich widzów. Pierwsza część miała swoją premierę w 1988 roku, a część druga – “Galimatias, czyli Kogel Mogel II” rok później. Na pojawienie się części trzeciej fanom przyszło bardzo długo czekać – “Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3” pojawił się w kinach 25 stycznia 2019 roku. Film w reżyserii Kordiana Piwowarskiego przypadł do gustu Polakom, którzy chcieli dowiedzieć się więcej o dalszych losach swoich ulubionych bohaterów. Okazuje się, że główna bohaterka – Kasia – przeżyła rozwód i zamieszkała we wsi Brzózki ze swoją matką. W życiu zawodowym wiedzie się jej lepiej – pracuje jako dyrektor miejscowej szkoły. Historia opowiada jednak nie tylko o niej, ale i o przygodach państwa Wolańskich, u których kiedyś pracowała Kasia, a także o dzieciach państwa Wolańskich oraz o synu Kasi. Widzowie na pewno z zaciekawieniem przyjmą informację, że syn Kasi poznaje córkę Barbary oraz Mariana Wolańskich i zakochuje się w niej. Kto liczy na niespodziewane zwroty akcji i sporą dawkę śmiechu, ten się nie zawiedzie. 

“Kogel Mogel 3” w telewizji internetowej

Jeśli chodzi o “Kogel Mogel 3” film dostępny jest w telewizji internetowej – ci, którzy jeszcze go nie widzieli nie muszą zatem czekać na emisję w tradycyjnej telewizji. Dostęp do niektórych programów czy filmów jest w TV online darmowy. Jeśli chce się mieć nieograniczoną możliwość odtwarzania wszystkiego z bazy, trzeba wykupić odpowiedni pakiet. Można również pokusić się o wykupienie dostępu do jednego konkretnego filmu, o ile jest zablokowany. Na pewno te osoby, które zechcą obejrzeć “Kogel Mogel 3” nie zawiodą się. Ta polska komedia dostępna jest między innymi w serwisie Ipla.tv.